دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا به وکالت از رهبر انقلاب سلام ایشان را به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران ابلاغ کرد.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا به وکالت از رهبر انقلاب سلام ایشان را به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران ابلاغ کرد.

سرلشکر صفوی در کنگره بزرگداشت سرداران و ۴۰۰۰ شهید سرافراز منطقه ۱۷ تهران گفت: از سوی مقام معظم رهبری وکالت دارم که سلام ایشان را به همه خانواده معظم شهدا و ایثارگران برسانم. برگزاری این چنین مراسمی نوعی جهاد تببین و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و در حفظ روحیه ملت ما تأثیرگذار است.

به گفته دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا، خون فرزندان شهید شما راه کربلا را باز کرد و خون شهدای مدافع حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی راه قدس را باز خواهد کرد، همان طور که در گذشته مشاهده کردیم که به سر رژیم بعث چه آمد و نیرو‌های آمریکایی بعد از جنگ ۲۰ ساله در افغانستان به هیچ جا نرسیدند.

سرلشکر صفوی گفت: این موارد به دلیل اقتدار ایران است و این اقتدار را مرهون خانواده شهدا هستیم. باید جهاد تبیین را به صورت جدی پیگیری کنیم و شهدا را با ساخت فیلم و کتاب به جامعه معرفی کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز