جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: امروز به برکت تلاش متخصصان داخلی به استقلال صد در صدی رسیدیم و با استفاده نیروهای داخلی به خود کفایی رسیده‌ایم.

به گزارش مرور نیوز، امیر نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم رژه یگان‌های محمول و رونمایی از اقتدار کشنده‌های فوق سنگین باز تولید شده «نزاجا» که در مرکز پشتیبانی منطقه سوم تهران شهید زرهرن نیروی زمینی و به طور همزمان در هفت منطقه در نقاط مختلف کشور برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) طی سخنانی، گفت: نیروی زمینی ارتش برای اینکه بتواند در حوزه زمینی توان خود را بر دشمنان تحمیل کند، برنامه‌های ارتقای تحرک را تدوین کرد و تحرک فوق سنگین نیروی زمینی در اولویت قرار گرفت.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم سرعت تحرک نیروی زمینی را ارتقا دهیم، باید خودروهای کشنده سنگین خریداری می‌شد، اما تحریم باعث شد که این خودروها وارد کشور نشود، پس طبیعی بود که نمی‌توانستیم بر اساس آن برنامه پیش برویم، در این زمان بلا فاصله برنامه جدیدی طراحی شد تا در مدت کوتاه سه ساله به خود کفایی در تأمین نیازمندی خودرو فوق سنگین دست یابیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: امروز به برکت تلاش متخصصان داخلی به استقلال صد در صدی رسیدیم و با استفاده نیروهای داخلی به خود کفایی رسیده‌ایم.

امیر نعمتی تصریح کرد: سربازان نیروی زمینی با تاسی به شهدای بزرگ و اجرای دستورات فرمانده معظم کل قوا در زمینه تولید خودرو کشنده فوق سنگین به خود کفایی کامل رسیده‌اند که از این بابت خداوند متعال را شاکر هستیم.

وی افزود: اگرچه تحریم سخت است اما توکل به خداوند متعال و تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر می‌تواند کمر تحریم را بشکند، همانگونه که ما امروز در حوزه تانک برها دیگر به هیچ کشوری نیاز نداریم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تحول در عرصه کشنده‌های فوق سنگین تنها گوشه‌ای از طرح لبیک نیروی زمینی ارتش است و ما بر اساس طرح لبیک عرصه‌های مختلف قدرت را ارتقا می‌دهیم تا نیروی زمینی در طراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز