نماز جمعه این هفته تهران در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سیداحمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، نماز جمعه این هفته تهران در مصلی امام‌خمینی (ره)، به امامت آیت‌الله سیداحمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه ضمن تبریک سال نو گفت: خطبه‌های نمازجمعه این هفته تهران همزمان با اذان ظهر یعنی ساعت ۱۳ آغاز خواهد شد و درب‌های مصلی نیز از ساعت ۱۱ صبح به روی نمازگزاران گشوده می‌شود.

حجت الاسلام علی نوری گفت: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلی (ایستگاه مترو مصلی)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.

رهبر انقلاب امسال در سخنرانی زنده و تلویزیونی در نخستین روز از سال تنها راه رسیدن به رشد اقتصادی، حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان را دانستند و شعار سال را «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام گذاری کردند.

رئیس‌جمهور نیز دیروز در اولین جلسه هیات دولت در سال جدید تاکید کرد شاخص ارزیابی دستگاه‌ها در سال ۱۴۰۱ اقدامات دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین آنهاست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز