وزیر دفاع با حضور در مرکز مین زدایی وزارت دفاع گفت: لازم است همسو با دانش روز آموزش مین توسعه یافته و سطح آن ارتقا پیدا کند تا زمینه دستیابی به وسایل مدرن در این حوزه حاصل شود.

به گزارش مرور نیوز، امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع با حضور در مرکز مین زدایی وزارت دفاع گفت: لازم است همسو با دانش روز آموزش مین توسعه یافته و سطح آن ارتقا پیدا کند تا زمینه دستیابی به وسایل مدرن در این حوزه حاصل شود.

وی ادامه داد: کارکنان سلحشور فداکار این مرکز توانستند جهت پاکسازی مین‌های به جا مانده از دوران دفاع مقدس اقدامات ارزشمند و رشادت‌های وصف ناپذیری را ارائه نمایند و شرایط مناسب و ایمنی را برای زندگی و فعالیت‌های روزمره مرزنشینان کشور فراهم سازند. وزیر دفاع با بیان اینکه هدف ما به صفر رساندن تلفات نیروهای مرکز و مردم ساکن در مناطق مین گذاری شده است افزود: برای توسعه و ارتقاء سطح آموزش و به کارگیری وسائل و تجهیزات کارآمد، استفاده بهینه از فناوری‌های پیشرفته به ویژه یافته‌های جدید علمی در حوزه الکترونیک ضروری است.

امیر آشتیانی در پایان این بازدید از مدیران، مهندسان، نیروهای فنی- تخصصی و کارکنان مرکز مین زدایی برای برنامه ریزی ها و اقدامات هدفمند و شایسته تقدیر و قدردانی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز