نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی خطاب به پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: اخیراً موضوع تحقیق و تفحص از بانک مرکزی به کمیسیون اقتصادی ارائه شده اما این موضوع هنوز مسکوت باقی مانده است که باید در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش مرور نیوز، لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه ۸ تیر ماه) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره در مأموریت‌های خود خوش درخشیدند و این مجموعه با کمترین امکانات و حقوق امنیت را برای ما به ارمغان آورده است.

وی تصریح کرد: این در حالی است که پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان نیروی انتظامی بیش از یک سال و نیم است که به تعویق افتاده و درخواست می‌شود در این باره پیگیری سریع صورت بگیرد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی خطاب به پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: اخیراً موضوع تحقیق و تفحص از بانک مرکزی به کمیسیون اقتصادی ارائه شده اما این موضوع هنوز مسکوت باقی مانده است، از آنجا که سیاست‌های غلط پولی و بانکی مشکل آفرین خواهند شد خواهشمند است هر چه سریع‌تر بررسی این موضوع در دستور کار قرار بگیرد

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز