رییس‌جمهور در فرودگاه سنندج گفت: در استان کردستان همچون استان‌های دیگر شاهد پروژه‌های نیمه تمام هستیم که در وسط راه رها شده و باید آنها را به پایان برسانیم، مردم هم از دولت همین انتظار را دارند که این اقدامات به سرانجام برسد.

به گزارش مرور نیوز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح جمعه در جمع خبرنگاران در فرودگاه سنندج اظهار کرد: توفیق برای بنده و همکاران است که در آستانه عید سعید قربان خدمت مردم کردستان برسیم.

وی افزود: کردستان دارای ظرفیت‌های بسیاری است و قطب کشاورزی، دامداری و گردشگری و دارای معادن بسیاری است.

رئیس جمهور تصریح کرد: نیروی انسانی توانمند از مهمترین ظرفیت‌های کردستان است که برای بهره مندی از توانمندی نیروی انسانی در این استان طرح‌ها و برنامه‌هایی خواهیم داشت.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: کردستان به عنوان استانی مقاوم برای همگان شناخته شده و مردم مقاوم این دیار در دوران دفاع مقدس با تقدیم ۵ هزار شهید و ۹ هزار جانباز دین خود را ادا کرده‌اند.

وی تصریح کرد: کردستان به عنوان یک استان با فرهنگ و با تمدن شناخته می‌شود و جای جای این استان نشان‌هایی از مدنیت دارد.

رئیس جمهور اظهار کرد: کردستان چهره‌های بزرگی را تقدیم ایران اسلامی کرده است لذا باید این مهم را برای خودمان توفیق بدانیم که به مردم این استان تلاش کنیم.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: طرح‌های نیمه تمامی در این استان وجود دارد که امروز مصوبات متعددی در این خصوص خواهیم داشت.

وی افزود: امروز در جلسه شورای اداری استان کردستان، هم اصحاب رسانه و هم مسئولان را در جریان تصمیمات و مصوبات قرار خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز