رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: هر کشور و ملتی که بخواهد به اقتدار برسد باید از راه اقتدار علم باشد.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در اولین همایش ولایت‌مداران و جهاد تبیین که صبح امروز در سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح برگزار شد، در سخنانی اظهار کرد: کار ارزشمندی که سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در تدوین اطلس دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران انجام داده بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: خداوند به پیامبر (ص) می‌فرمایند از نعمت‌هایی که به مردم داده‌ایم برای آن‌ها بگو و اگر بخواهیم از بزرگترین نعمت‌ها بگوییم همین نعمت امامت و ولایت است که در آستانه عید غدیر هستیم، این نعمت به قدری بزرگ است که بدون این نعمت و بیان آن حتی همه زحمات پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله نیز در صورت اعلام نکردن آن در غدیرخم رسالت را ناتمام می‌گذارد و دین، دین نیست و جهاد، نماز و حج بدون ولایت قبول نیست. وقتی پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله در غدیرخم ولایت علی (ع) را اعلام کرد خداوند متعال اعلام کردند که امروز دین را بر شما تکمیل کردیم.

حجت‌الاسلام آقاجانپور گفت: آن اسلامی که برخی کشورهای حوزه خلیج فارس دارند براساس ایات قرآن کریم دین و اسلام حقیقی نیست.

وی تصریح کرد: با نعمت ولایت دین کامل می‌شود و اسلام حقیقی براساس آیات قرآن کریم اسلام علوی است. بر همین اساس است که می‌گویند روز عید غدیر را گرامی بدارید زیرا روز عید غدیر روز شادی و تهنیت است و به هم این عید را تبریک و تهنیت بگویید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خاطر نشان کرد: باید خداوند متعال را به دلیل اینکه ما را از متوسلین به امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام قرار داد شکرگزار باشیم، این نعمت بزرگ خداوند متعال بود که پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان معجزه قرن در کشور ما رخ داد، در حالی که هیچ تحلیلگری فکر بروز چنین انقلابی را نمی‌کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین آقاجانپور با اشاره به تدوین اطلس دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران توسط سازمان جغرافیای نیروهای مسلح گفت: مقام معظم رهبری تأکید بر جهاد تبیین دارند، در این میدان جنگی که دشمن با به‌کارگیری امپراطوری رسانه‌ای تلاش دارد دستاوردهای انقلاب اسلامی را زیر سؤال ببرد، جهاد تبیین راه مقابله با این جنگ است.

وی ادامه داد: امروز ایران به چرخه کامل فناوری فضایی رسیده و در جراحی قلب و پیوند قلب و سلول‌های بنیادین در رده‌های اول جهان است و به اقتدار علمی رسیده است. هر کشور و ملتی که بخواهد به اقتدار برسد باید از راه اقتدار علم باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین آقاجانپور گفت: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها می‌خواهند انحصار علمی و فناوری در حوزه‌های مختلف هسته‌ای و پزشکی در دست خودشان باشد، اما ایران اسلامی به برکت خون شهدا این انحصار را شکسته‌ است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خاطرنشان: در چند صد سال اخیر حاکمان خائن و نالایق شهرهای و دیارهای ما را واگذار کردند اما جمهوری اسلامی ایران اجازه نداد در جنگ تحمیلی یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن بماند، امروز اقتدار دفاعی ما بومی است و ما هواپیما جنگی، کشتی‌های اقیانوس پیما و ماهواره بر می‌سازیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع افزود: امروز دشمنان سرمایه‌گذاری کرده و فرمان کشف حجاب می‌دهد زیرا می‌داند که این دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت همین ایمان و اعتقاد و عزت ماست و خط قرمز ما همین عفاف، حجاب و عزت ماست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز