وزیر کشور گفت: با حضور نیروهای امداد رسان کار با شدت در امامزاده داوود ادامه دارد و گل و لای که محدوده را در بر گرفته در حال تخلیه است.

به گزارش مرور نیوز، احمد وحیدی وزیر کشور در ارتباط با شبکه خبر در خصوص سیل شب گذشته امام زاده داوود گفت: دیشب حوالی نیمه شب به بعد به دلیل بارش زیاد باران در منطقه امام زاده داوود در شمال غرب تهران گل و لای بسیاری از طرف پشت امام زاده و بازارچه و محله امام زاده داوود را در بر گرفت و وارد حرم شد و به همراه خود گل و لای فراوان تا ۴ متر را به همراه داشت.

وی افزود: متأسفانه تعدادی از زائرانی که در امام زاده داوود بودند و همچنین مردم اطراف حرم اسیر سیل شدند و گل لای فراوان مردم را دچار مشکل کرد و از نیمه شب به بعد نهادهای امدادرسان مانند هلال احمر، آتش نشانی و دهیاری فعال شدند و در مرحله اول تلاش برای نجات افرادی که در گل و لای گیر کرده بودند صورت گرفت و در مرحله بعد تعدادی از هموطنان که در این حادثه فوت کردند از گل و لای بیرون کشیده شدند و بعد از هم تخلیه افرادی که در آنجا حضور داشتند انجام شد.

وزیر کشور گفت: کار با شدت ادامه دارد و گل و لای که محدوده را در بر گرفته در حال تخلیه است. مسئولین از جمله استاندار تهران و شهردار تهران، رئیس سازمان مدیریت بحران و رئیس هلال احمر و مسئولین محلی در آنجا حضور دارند نیروی انتظامی و دفاع نیز هستند تا کمک کنند زودتر گل و لای تخلیه و افرادی که در گل و لای گیر کرده اند که عدد آنها مشخص نیست را بیرون بکشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز