وزیر امور خارجه برای پاسخ به سؤالات دو تن از نمایندگان در صحن علنی مجلس حاضر می‌شود.

 

به گزارش مرور نیوز، مجلس شورای اسلامی در هفته آینده سه نشست علنی برگزار خواهد کرد که امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه مجلس در نشست روز سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت برای پاسخگوی به سوالات ۲ تن از نمایندگان حضور خواهد یافت.

قرار است در نشست روز سه شنبه پارلمان، وزیر امور خارجه به سوالات جلال محمودزاده نماینده مهاباد و حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل ، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون پاسخ دهد.

بررسی و استماع گزارش کمیسیون شوراها در مورد طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی– تخصصی، و طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه و دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها از دیگر دستور کار هفته آینده نمایندگان مجلس در نشست‌های علنی خود خواهد بود.

کمیسیون اقتصادی مجلس هم در مورد طرح تبیین وضعیت شاخص‌های اقتصادی در پایان هر دولت و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نشست‌های علنی هفته ینده به وکلای ملت گزارش خواهند داد.       

نمایندگان همچنین گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری را استماع خواهند کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز