عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان با درخواست رئیس جمهور دو ماه استیضاح وزیر صمت را عقب انداختند اما اکنون از این فرصت دو ماهه یک ماه بیشتر گذشته است و به صورت اتوماتیک‌وار مشروعیت وزیر صنعت، معدن و تجارت زیر سوال است.

به گزارش مرور نیوز ، سید غنی نظری در تذکری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اصلاح قانون ساماندهی صنعت خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: متاسفانه شرکت‌های خودروسازی خودرویی ضعیف و بی‌کیفیت به مردمی که ناچار هستند آن را بخرند ارائه کرده و هیچ‌گونه خدمات پس از فروشی هم ندارند. وزیر صنعت، معدن و تجارت به هیچ کدام از وعده‌های خود در زمان رای اعتماد در مجلس در خصوص قرعه کشی خودروها، ارتقاء کیفیت و کمیت خودرو به مجلس عمل نکرد. در خصوص واردات خودرو علی‌رغم این‌که چندین ماه از قانون مجلس می‌گذرد هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده خلخال در ادامه اظهار کرد: آقای قالیباف، رئیس جمهور از ما دو ماه فرصت خواسته بود تا استیضاح وزیر صمت را عقب بیندازیم اکنون از این دو ماه یک ماه نیز بیشتر گذشته است و به صورت اتوماتیک‌وار مشروعیت وزارت وزیر صمت زیر سوال است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز