سخنگوی دولت در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید آرمان علی‌وردی گفت: هر چه مردم یک کشور با یکدیگر اختلاف و دشمنی داشته باشند، دشمن به رشد خود ادامه می دهد.

به گزارش مرور نیوز، ​علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید آرمان علی‌وردی که شامگاه دوشنبه ۹ آبان ماه در محل شهادت این شهید بزرگوار و در مقابل آرامگاه شهدای گمنام شهرک اکباتان برگزار شد، در پاسخ به سوالی درباره تلاش دشمن برای اختلاف‌افکنی میان مردم کشور و تلاش برای تحریک جوانان علیه مدافعان امنیت اظهار کرد: موفقیت دشمن در گروی ایجاد اختلاف و تفرقه میان ملت های مختلف و مردم یک کشور است.

وی افزود: هر چه مردم یک کشور بیشتر یکپارچه و متحد باشند، رشد و پیشرفت آن‌ها بیشتر تضمین می شود. در مقابل هر چه مردم یک کشور با یکدیگر اختلاف و دشمنی داشته باشند، دشمن به رشد خود ادامه داده و کشورهای رقیب از او عقب می افتند. در اینجا نیز چنین است.

سخنگوی دولت تاکید کرد: هر چقدر مجموعه ها در رشد و‌ پیشرفت تاثیر بیشتری داشته باشند، بیشتر هدف هجمه دشمن قرار می گیرند.

وی ادامه‌ داد: دشمن ما در مدت‌ها شاهد بوده که اعتقادات و فرهنگ مردم، نهاد‌های نظامی و انتظامی موضوعاتی بودند که جمهوری اسلامی هم به اتکای آن ها مسیر رشد خود را طی کرده و مشکلات خود را حل می‌کرده و هم محل اعتماد و رجوع مردم بودند. دشمن بر روی آن سرمایه گذاری می کند تا به محلی که از آنجا هدف قرار می گیرد، ضربه وارد کند.  

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در ادامه خاطرنشان کرد: قدرت اعتقادی و فرهنگی مردم و ذات شریف و پاک هم صلح‌جو و‌ هم حقیقت‌جوی مردم ایران در میان مدت و‌ بلند چنین اتفاقاتی را بر نمی‌تابد. اما، مشابه ظلم هایی که به امثال شهید علی وردی شد باعث می‌شود تا به برکت خون امثال همین شهدا حقیقت برای آنهایی هم که به واسطه امپراتوری دروغ فضای رسانه‌ای فریب خورده اند، روشن شود.

وی همچنین افزود: به برکت خون شهدا در این مسیر هم، مانند سایر مسیرهایی که دشمن عملیات انجام داده، مردم پیروز میدان می شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز