نماینده نیشابور در مجلس گفت: آقای فاطمی امین! بازار در دوران شما نه تنها کنترل شد بلکه روند صعودی به خود گرفته است از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید.

به گزارش مرور نیوز، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس در جلسه امروز هنگام حضور در جایگاه ناطقین به عنوان نماینده موافق استیضاح و در واکنش به دو گفتن نمایندگان به حضور خود در جایگاه ناطقین گفت: احسنت به مجلسی که در ابتدای حضور بنده هنوز صحبت شروع نشده واکنش نشان می‌دهد. می خواهم بدانم این «دو-دو»ها از نماز تو آمده یا از تماس‌های دیشب به فشارها و لابی‌ها.

وی در ادامه در موافقت با استیضاح وزیر صمت طی سخنانی گفت: آقای فاطمی امین! بازار در دوران شما نه تنها کنترل شد بلکه روند صعودی به خود گرفته است از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید.

چنارانی ادامه داد: باید از شما و تیم صالح و متخصصان تبدیل کنیم که به کارهای اساسی در حوزه خود را انجام دادید از جمله افزایش قیمت خودروهای که بیشتر ارابه مرگ هستند تا خودرو جالب و شنیدنی است که همین ارابه مرگ هم برای به دست آوردنش باید هزار بلا به سر مردم بیاید قرعه کشی روش غلط و غیر عادلانه است و توهین به جایگاه و شأن مردم ایران.

نماینده نیشابور افزود: امروز متاسفانه در یک خانواده سه خودرو وجود دارد و دوباره می تواند برای فرزند دیگری هم ثبت نام کند اما در خانواده دیگری در ایران حتی یک خودرو هم وجود ندارد و نه یک دوچرخه بلکه یک چرخ هم از صنعت خودروسازی کشور سهم ندارد.

وی ادامه داد: برای ساماندهی به صنعت خودرو و رفع مشکلات آن ما در مجلس مصوب کردیم و گفتیم که اجازه دهید نمایندگان خودروهای با استاندارد های جهانی وارد شود اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: من رئیس فراکسیون نمایشگاه ها هستم، از دوران امیرکبیر ما در نمایشگاه بین المللی غرفه داشتیم، نمایندگان محترم آقای وزیر صمت اداره شرکت نمایشگاه‌ها را به روابط عمومی خندوانه سپرده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز