سخنگوی وزارت امور خارجه صبح امروز (جمعه) ۲۷ آبان ماه در توئیتی به زبان عربی در پی آتش سوزی در اردوگاه جبالیا به مردم فلسطین تسلیت گفت.

به گزارش مرور نیوز، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (جمعه) ۲۷ آبان ماه در توئیتی به زبان عربی در پی آتش سوزی در اردوگاه جبالیا به مردم فلسطین تسلیت گفت.

وی در این توئیت نوشت: به فلسطین عزیز و ملت آن و خانواده‌های درگذشتگان آتش سوزی غم انگیزی که در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه رخ داده و کشته‌ها و مجروحان زیادی بر جای گذاشته، عمیقا تسلیت می‌گوییم. از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت واسعه و برای مجروحان شفای عاجل و برای خانواده‌های آنان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

گفتنی است، در پی آتش سوزی شب گذشته در ساختمانی مسکونی پر اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه ۲۱ نفر کشته شدند که در بین آنها ۷ کودک و زن نیز بوده‌اند 

بر اساس اعلام وزارت کشور غزه تحقیقات اولیه حاکی از آن است که مقدار زیادی بنزین در این ساختمان نگهداری می‌شده که باعث آتش سوزی شده است.

سخنگوی نیروهای امدادی غزه هم در این باره اعلام کرد: آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی در ساختمانی چند طبقه رخ داده و تحقیقات درباره دلایل این حادثه ادامه دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز