سجادی گفت: حضور بیرانوند در بازی روز جمعه تیم ملی تا دیشب مشخص نبود و تصمیم نهایی با کادر فنی است.

به گزارش مرور نیوز، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنده تا دیروز درخدمت تیم در دوحه بودم و مجددا در کنار تیم خواهم بود؛ روز گذشته تمرین مناسبی انجام شد و نقاط ضعف و قوت بررسی و برنامه‌ریزی شد تا تیم روز جمعه به نحو احسن در میدان باشد. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی افزود: جمع زیادی از هم‌میهنان به ورزشگاه آمدند و بازی را دیدند و تمهیدات مناسبی برای این مهم اندیشیده شد.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله تیم ملی روز جمعه با آرایش جدیدتر و تجدید قوای بهتر حاضر خواهد شد. جو مناسبی در بازی گذشته داشتیم و ان‌شاءالله همان فضا را در بازی‌های بعدی شاهد خواهیم بود.

سجادی گفت: امیدواریم در روزهای آینده دعای خیر مردم و اخبار خوب را شاهد باشیم و حاشیه‌ای در کار نباشد و شاهد رقابت خوبی باشیم.

وی درباره مصدومیت علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی عنوان کرد: متاسفانه ایشان از ناحیه استخوان بینی دچار شکستگی شد و تا سه ساعت بعد از بازی هنوز خونریزی شدید داشت، ولی حال روحی خوبی داشت و از این اتفاق ناراحت بود. این مساله موجب شوک برای تیم شد، اما آقای بیرانوند گفت اگر کادر فنی اجازه دهد، من جمعه برای بازی حاضر هستم. به هر حال تصمیم نهایی با کادر فنی است. حضور او در بازی بعدی تا دیشب مشخص نبود و این مسائل فنی است که با مسئولان تیم خواهد بود و ترکیب نهایی روز مسابقه مشخص می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز