آیت‌الله رئیسی در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران امروز صبح به منظور بازدید از پروژه‌های شهرستان اسلامشهر وارد این شهرستان شد.

به گزارش مرور نیوز، ‌رئیس‌جمهور در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران امروز صبح به منظور بازدید از پروژه‌های شهرستان اسلامشهر وارد این شهرستان شد.

 

بررسی وضعیت اجرای متروی اسلامشهر

آیت‌الله رئیسی در ادامه بازدیدهایش از پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان اسلامشهر، با حضور در ایستگاه متروی میدان نماز اسلامشهر از طرح متروی این شهرستان بازدید کرد و در جریان روند اجرای پروژه و موانع پیشرفت این طرح قرار گرفت.

تکمیل زنجیره متروی اسلامشهر و اتصال ایستگاه میدان نماز به خط سه متروی تهران یعنی ایستگاه آزادگان در بهبود حمل و نقل مردم اهمیت دارد و از این رو دوم بهمن 1400 عملیات اجرایی ایستگاه مترو میدان نماز اسلامشهر آغاز شد.

طرح مترو اسلامشهر به طول 15.5 کیلومتر در امتداد خط 3 مترو تهران در ایستگاه آزادگان تا به اسلامشهر با 5 ایستگاه از دی ماه سال 97 آغاز شده و تاکنون بیش از 60 درصد از تونل آن حفاری شده است.

 

بازدید ‌از بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر

 آیت الله سیدابراهیم رئیسی در نخستین برنامه در سفر به اسلامشهر از بیمارستان در حال ساخت 400 تختخوابی اسلامشهر بازدید کرد.

در این بازدید مسئولان پروژه گزارشی از روند ساخت این بیمارستان ارائه کردند و رئیس جمهور نیز با اشاره نیاز مبرم مردم به این مرکز درمانی دستورات لازم را برای تسریع در افتتاح این مرکز درمانی صادر کرد.

بازدید از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی، دیدار عمومی با مردم و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در شهرستان اسلامشهر خواهد بود.

 

جزئیات سفر رئیس جمهور به اسلامشهر

‌ آیت الله رئیسی ‌با حضور در شهرستان اسلامشهر دیار قهرمان ورزشی و حافظان و قاریان قرآن، از نزدیک با مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد و مسائل و مشکلات این منطقه را در حوزه‌های مختلف عمرانی، درمانی، اجتماعی و غیره با حضور جمعی از مقامات و مسئولین ملی و استانی مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد داد.

بازدید از پروژه‌های نیمه کاره، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار عمومی با اقشار مختلف مردم و گروه‌های منتخب و خانواده‌های شهدا از جمله برنامه‌های رئیس جمهور است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز