پیکر مرحوم رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی که برای درمان بیماری به چین رفته بود، بامداد امروز (شنبه) با پرواز شرکت هواپیمایی ماهان، از فرودگاه پکن به تهران منتقل شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی کل سپاه، در اطلاعیه‌ای از برگزاری آیین تشییع پیکر سردار مهندس رستم قاسمی صبح فردا یکشنبه ۲۰ آذرماه در تهران خبر داد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای جزئیات آیین‌های تشییع و گرامیداشت سردار سرتیپ پاسدار مهندس رستم قاسمی را به این شرح اعلام کرد:

آیین تشییع پیکر سردار سرافراز ، جانباز عالیقدر و مجاهد عرصه دفاع مقدس و جبهه مقاومت و سازندگی سرتیپ پاسدار مهندس رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی  فردا (یکشنبه ۲۰ آذر) از ساعت ۹ صبح از مقابل مسجد پیامبر اعظم (ص) واقع در شهرک شهید محلاتی تهران به سمت مقبره الشهدای این شهرک برگزار می شود.

بنابر اعلام روابط عمومی کل سپاه، آیین گرامیداشت یاد و خاطره این سردار مخلص و مجاهد خدوم با حضور مقامات و مسئولین عالی رتبه لشکری و کشوری، همکاران و همرزمان و مردم قدرشناس و شهیدپرور روز دوشنبه( ۲۱ آذرماه) از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در مسجد پیامبر اعظم (ص) شهرک شهید محلاتی برگزار می شود.

 

بیشتر بخوانید:

رستم قاسمی درگذشت

آخرین توئیت رستم قاسمی چه بود؟

خاطره شنیدنی رستم قاسمی از فحش راننده تاکسی به او