نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از استانداران ضعیف، بی کفایت و ناتوان هستند و قدرت اداره امور را ندارند.

به گزارش مرور نیوز، عباس گودرزی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: امروز مثل خیلی دیگر از نقاط کشور در شهرستان بروجرد میزبان شهید گمنام هستیم و امیدواریم خدا به همه ما توفیق دهد در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) ادامه دهنده راه شهدای عزیز باشیم.

وی، تصریح کرد: آمریکا همچنان شیطان بزرگ بوده و همچنان هیچ غلطی هم نمی‌تواند بکند، اما آنچه مهم بوده، این است که بالاترین مبارزه با آمریکا در خدمت رسانی به مردم است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: دولت در بحث معیشت مردم، افزایش لجام گسیخته قیمت خودرو، گرانی مسکن و افزایش نرخ اجاره بها حتماً باید اقدام فوری کند، بحث مسکن مسئله لاینحلی نیست، وزیر راه و شهرسازی، استانداران باید مکلف باشند که شما را در استان‌ها حمایت کنند.

گودرزی خطاب به رئیس جمهور، گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم اشاره دارد که ایران کشور اول در استفاده نکردن از ظرفیت‌ها است، استانداران را مکلف کنید که ظرفیت‌ها را شناسایی کنند اگر توانایی آن را ندارند، برکنار شوند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، اضافه کرد: برخی از استانداران ضعیف، بی کفایت و ناتوان هستند و قدرت اداره امور را ندارند، جناب آقای رئیس جمهور بازوان شما مدیران استانی هستند، مدیر اگر ضعیف بود، زیرمجموعه خود را نیز ضعیف انتخاب می‌کند، با مدیران ضعیف ایران قوی حاصل نمی‌شود.

وی خطاب به رئیس مجلس نیز، گفت: برای طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت زیاد زحمت کشیده شده، این طرح را در دستور کار قرار دهید، معاون سازمان اداری و استخدامی رئیس جمهور، انگار بنا ندارد تحقق شعار رئیس جمهور را ببیند.

گودرزی، تصریح کرد: آقای رئیس جمهور شما فرمودید در یک اتاق پنج نفرند؛ رسمی، پیمانی، قراردادی، خرید خدمت، حجمی، پروژه‌ای و … و فرمودید پنج نوع حقوق پرداخت می‌شود، بهتر است بگوییم بیش از ۲۰ نوع قرارداد، بستر این تبعیض، ظلم و فساد ناهماهنگ، تنوع قراردادها است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به رئیس جمهور، گفت: شما خطاب به رئیس سازمان امور اداری و استخدامی دستور دادید که با کمیسیون اجتماعی همراهی کن، ایشان حتی حاضر نشد در جلسه مشترک کمیسیون با رئیس مجلس حضور پیدا کند، اراده‌ای برای حل این مسئله ندارد، این مسئله یک بار برای همیشه باید حل شود.

گودرزی، تأکید کرد: شرکت‌های واسطه نیروی انسانی مظهر ظلم، تبعیض، فساد و بی عدالتی هستند و هر طور که می‌خواهند، حقوق پرداخت می‌کنند، کسی آمار دقیقی از این نیروها ندارد و ما شاهد یک بروکراسی پنهان هستم، کسی نسبت به این‌ها پاسخگو نیست و نظام اداری و استخدامی کشور را دچار چالش کردند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کماکان فتنه خط قرمز انقلاب است و همان کسانی که در فتنه ۸۸ نظام را تا لبه پرتگاه بردند، دشمن را امیدوار و به مقدسات جسارت کردند، امنیت داخلی و عمومی مردم را به خطر انداختند، مسببان اصلی فتنه امروز و فردا نیز هستند، همان‌ها بودن که دشمن را با تحریم‌های فلج کننده اقتصادی امیدوار کردند.

وی، اضافه کرد: پاسخگوی بیماران پروانه‌ای، سرطانی باید همین عوامل فتنه باشند، مردم پای کار انقلاب هستند.