رئیس‌جمهور به منظور بازدید از پروژه‌های در دست احداث و دیدار با مردم در سفری یک‌روزه وارد شهرستان بهارستان شد.

به گزارش مرور نیوز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های استان تهران صبح امروز در رأس هیئتی مهمان مردم بهارستان خواهد بود.

رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های نیمه تمام شهرستان بهارستان، ‌از پروژه ‌نیمه کاره و راکد کمربندی جنوبی ‌شهرستان بهارستان بازدید کرد.

این طرح از سال 94 شروع شده و هفت سال است که با 30 درصد پیشرفت فیزیکی راکد مانده است.

بهره‌برداری از این طرح تاثیر قابل توجهی در ترافیک محدوده بهارستان، رباط کریم و اسلامشهر دارد که باعث کاهش ترافیک جاده قدیم تهران - ساوه، آزادراه تهران - ساوه و آزادراه تهران - قم می شود.

رئیس جمهور در نخستین برنامه در سفر به شهرستان بهارستان در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه‌های نیمه تمام استان تهران، از ‌بیمارستان 300 تختخوابی حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان بازدید کرد و در جریان ‌روند‌ اجرای پروژه قرار گرفت.

عملیات بیمارستان 300 تختخوابی حضرت ابوالفضل (ع) که خیرساز است طی سال جاری با حضور محمد حسن نامی، معاون رئیس جمهور و رییس مدیریت بحران کشور در شهرستان بهارستان آغاز شد که برای تکمیل و تجهیز آن به 10 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است .

این بیمارستان بارها در مقاطع مختلفت کلنگ‌زنی شده اما عملیات عمرانی آن متوقف شده است. ‌اعتبار و بودجه ناچیزی برای ساخت به آن تخصیص یافته است.

رئیس جمهور را در این بازدید ‌وزرای راه و شهرسازی و بهداشت و درمان و استاندار تهران همراهی می‌کردند.

 

جزئیات برنامه‌های رئیسی در بهارستان

‌آیت‌الله رئیسی در سفر خود از پروژه‌های عمرانی، بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) نسیم‌شهر و کمربندی جنوبی بازدید و با مردم ولایتمدار دیدار و در جلسه شورای اداری شهرستان حضور خواهد یافت.

گفتنی است شهرستان بهارستان از با وجود تراکم زیاد جمعیتی از وسعت جغرافیایی بسیار کم برخوردار است.