رئیس مجلس از عدم حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی انتقاد صریح کرد.

به گزارش مرور نیوز، در حالیکه بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون جهش و رونق تولید در خصوص نحوه عملکرد دستگاه‌های مسئول در اجرای بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در دستور کار جلسه علنی امروز قرار داشت، رئیس مجلس از عدم حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در مجلس گلایه کرد.

پس از این ماجرا  مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت و با بیان اینکه اطلاع نداشتم امروز باید در صحن باشم گفت: در همایشی بودم و سخنرانی را قطع کردم و آمدم.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 17 آبان) از عدم حضور سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی امروز مجلس گلایه کرد.
وی در روند بررسی گزارش مشترک کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات و ویژه جهش رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(44) قانون اساسی مبنی بر نحوه عملکرد دستگاه‌های مسئول در خصوص بند(الف) تبصره (18) قانون بودجه سال 1400 و 1401 کل کشور در تذکری اظهار کرد: ما از چهارشنبه هفته قبل به آقای میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوتنامه داده بودیم تا در جلسه امروز مجلس حضور پیدا کند.