رئیس جمهور صبح امروز در دومین روز از سفر خود به استان یزد برای افتتاح و بازدید از چند پروژه به شهرستان بافق سفر کرد.

به گزارش مرور نیوز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز و در ادامه سفر استانی خود به استان یزد، به شهرستان بافق سفر کرد و مورد استقبال جمعی از مسئولان و مردم قرار گرفت.

در این سفر رئیس جمهور ضمن بازدید از چند پروژه اقدام به افتتاح  یک مجتمع  صنعتی فولادی که در سال‌های گذشته دچار تعطیلی و رکود بوده و با مصوبات دور اول سفر هیئت دولت احیا شده و به چرخه فعالیت بازگشته می‌پردازد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی همچنین در ادامه سفر خود به استان یزد با حضور در شهرستان خاتم، در جمع مردم این شهرستان که یکی از نقاط کم برخوردار استان یزد و کشور به حساب می‌آید حضور می‌یابد.

دیدار با مردم شهرستان هرات، شرکت در جشن روز فاطمه زهرا(س) در یزد از جمله برنامه های روز دوم دومین سفر رییس جمهور به استان یزد است.

شرکت در نشست مشترک اعضای هیئت دولت و شورای اداری و نشست مطبوعاتی از دیگر برنامه های آیت الله رئیسی در روز جمعه است.

دومین سفر هیئت دولت به استان یزد از روز گذشته با حضور رئیس جمهور در فرودگاه شهید صدوقی(ره) یزد آغاز شد و دیدار با اقشار مختلف مردم، آغاز به کار عملیات اجرایی بزرگترین پروژه تاریخ یزد و انتقال آب خلیج فارس به استان، آغاز ساخت واحدهای ویلایی نهضت ملی مسکن و چندین پروژه و نشست و جلسه از جمله برنامه‌های این سفر تاکنون بوده است.