علی لاریجانی اظهار داشت: آقای علیرضا رحیمی از سوی هیئت‌رئیسه مجلس مأموریت دارند تا پیگیری کنند که این سامانه در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

به گزارش مرور نیوز، حاجی‌دلیگانی گفت : گزارش‌هایی که توسط کمیسیون‌ها ارائه می‌شود، به موقع در اختیار نمایندگان قرار نمی‌گیرد تا بتوانند پیشنهادات خود را مطرح کنند، لذا باید ترتیبی اتخاذ شود که در همان زمانی که تاریخ چاپ گزارش است در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس اضافه کرد: گزارش کمیسیون عمران درباره حادثه سقوط هواپیمای مسافربری یاسوج در 11 شهریور 97 آماده شده و در اختیار معاونت نظارت مجلس قرار گرفته، اما هنوز منتشر نشده است، لذا باید پیگیری شود که چرا این گزارش منتشر نمی‌شود.

حاجی‌دلیگانی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس که ریاست جلسه را به عهده داشت، گفت: روز گذشته جنابعالی و رئیس قوه‌قضائیه از بحث شفافیت دفاع کردید، لذا باید بر این اساس، اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه که موضوع ثبت حقوق مقامات و مدیران در یک سامانه است، در دستورکار قرار گیرد و شرایط دسترسی مردم به این سامانه فراهم شود، زیرا در حال حاضر مردم به این سامانه دسترسی ندارند.

علی لاریجانی نیز در پاسخ به تذکر نماینده شاهین‌شهر در مجلس درباره گزارش سقوط هواپیمای مسافربری یاسوج، گفت: پیگیری می‌کنیم تا مشخص شود مشکل عدم ارائه گزارش کمیسیون عمران درباره سقوط این هواپیما چه بوده است.

رئیس مجلس در پاسخ به تذکر دیگر حاجی‌دلیگانی درباره در دسترس قرار گرفتن سامانه حقوق مقامات و مدیران برای مردم، اظهار داشت: آقای علیرضا رحیمی از سوی هیئت‌رئیسه مجلس مأموریت دارند تا پیگیری کنند که این سامانه در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز