جانشین فرمانده کل ارتش گفت: دشمن مخالف افزایش توان دفاعی کشور ماست به دلیل اینکه زبان زور و منطق زور را بهتر می‌فهمد.

به گزارش مرور نیوز، امیر محمد حسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش در مراسم اختتامیه دوره رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز از نظر نظامی بسیار آماده هستند.

وی افزود: امروز خیلی از وسایل‌ ما پیداست اما وسایل کاری‌تر ما پیدا نیست و آن زمان که لازم شود ظاهر می‌شوند و ضربه‌ کاری به دشمن می زند و این توان در عرصه‌های پدافندی، زمینی، هوایی و دریایی وجود دارد.

امیر دادرس با بیان اینکه ما هفتگی آزمایش‌ هایی داریم که از چشم دشمن پنهان است گفت: تشکیلاتی داریم که در دوردست می‌تواند دشمن را در زمان نیاز متنبه کند.

جانشین فرمانده کل ارتش ادامه داد: دشمن ما زبان زور و منطق زور را بهتر می‌فهمد و به همین خاطر مخالف افزایش توان دفاعی کشور ماست.

وی گفت: افتخار دشمنان ما کودک‌کشی، زدن هواپیمای مسافربری، نرسیدن دارو به بیماران و تبدیل عروسی‌ها به عزا در افغانستان و پاکستان است.

امیر دادرس با بیان اینکه بصیرت داشتن، امروز باید در صدر نگاه ما و مبنای حرکت‌ مان باشد، گفت: کسی که بصیرت دارد می‌داند برای حرکت در دنیای امروز نیازمند پیاده کردن قواعد الهی و داشتن شناخت صحیح است.

وی ادامه داد: یک زمانی تشخیص حق از باطل ساده بود و صف دشمن از صف خودی جدا بود و دشمن در همان هیبت دشمن ظاهر می‌شد اما امروز دشمنان ما در پشت الفاظ و شعارها و بیان‌های زیبا پنهان شده‌اند و به همین خاطر تشخیص حق و باطل متفاوت با گذشته است و در چنین شرایطی داشتن بصیرت یک ضرورت است.

جانشین فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: دشمن اگر بخواهد در محیط سخت با ما درگیر شود باید به میدان بیاید و قطعا در این شرایط لطمات اساسی می‌خورد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز