سخنگوی سپاه اعلام کرد: فرمانده کل سپاه دستور قدردانی از فرزندان پاسدار حائز رتبه های برتر و بالا در کنکور سراسری سال ۹۸ را ابلاغ کرد.

به گزارش مرور نیوز، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت:  با توجه به اهمیت علم و دانش افزایی در فرهنگ دینی و ملی جامعه اسلامی و اهتمام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه الگو‌سازی و بسترسازی برای بسط و تحکیم این فرهنگ و پشتوانه سازی برای رشد و ارتقای جایگاه و رتبه علمی کشور و پاسخ به نیاز‌ها و الزامات پیش روندگی نظام و پیشرفت ایران اسلامی و نقش آفرینی نسل جوان به ویژه فرزندان عزیز خانواده‌های سپاه، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه طی دستوری قدردانی شایسته از حائزین رتبه‌های برتر و بالاتر کنکور سراسری سال ۹۸ برای فرزندان پاسدار را ابلاغ کرد.

وی افزود:در این راستا معاونت نیروی انسانی سپاه مأموریت یافته است به سرعت نسبت به جمع آوری، پردازش و اعلام اسامی فرزندان پاسدار پسر و دختر که موفق به احراز رتبه زیر ۱۰۰۰ در رشته‌های مختلف آزمون کنکور سراسری شده‌اند اقدام نماید.

رمضان شریف این اقدام را موجب ارتقای انگیزه، تلاش و مجاهدت برای ارتقا و عمق بخشی سطح علمی و ورود بیش از پیش فرزندان پاسدار و حمایت خانواده‌های پاسدار در این عرصه توصیف و تصریح کرد: مقرر شده است حائزین رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ در سه سطح دسته بندی و طی مراسمی با حضور سرلشکر سلامی مورد تقدیر و از هدایای معنوی و مادی نیز بهره‌مند شوند.

سخنگوی سپاه در پایان خاطر نشان کرد: سپاه سرمایه سازی و پشتوانه سازی علمی و انسانی در تراز انقلاب و مقتضیات چله دوم انقلاب و نیز اهتمام و حمایت‌های بیشتر نسبت به اعتلاء و بلوغ علمی و توجه ویژه به خلاقیت‌ها، ابداعات و ابتکارات را از راهبرد‌های خود در دور جدید حیات این نهاد می‌داند که جدی‌تر و بیشتر از گذشته مورد توجه قرار خواهد داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز