معاون هماهنگ کننده ارتش به منظور بازدید از نحوه خدمت رسانی یکان های ارتش به زائران اربعین حسینی (ع) در استان ایلام، صبح امروز وارد منطقه مرزی مهران شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به استان ایلام با حضور در پایانه مرزی مهران، طی دیدار و گفتگوی صمیمانه با زائران اربعین حسینی و شنیدن مشکلات و درخواست های آنان از نحوه خدمت رسانی موکب های ارتش مستقر در این منطقه بازدید و دستورات لارم را به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به زائران صادر کرد.

وی در این سفر از بیمارستان های صحرایی، خبازخانه ها و آشپزخانه های سیار و یکان های آمادی و پشتیبانی نیروهای زمینی، پدافند و هوایی ارتش مستقر در این منطقه مرزی بازدید و سپس وارد منطقه مرزی دهلران استان ایلام شد.

دریادار سیاری در منطقه مرزی دهلران ضمن بررسی میزان آمادگی یکان های رزمی و پشتیبانی رزمی مستقر در خطوط صفر مرزی از آمادگی بالا و توان رزمی نیروهای حاضر در این منطقه ابراز رضایت کرد.

شایان ذکر است در این دیدار امیر دریادار موسوی، معاون عملیات آجا و امیر سرتیپ جهانشاهی، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش و امیر منفرد زاده معاون آماد و پشتیبانی ارتش وی را همراهی کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز