فیلم‌های هیو جکمن این هفته از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ آبان‌ماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از هیو جکمن در بخش صحنه گران (مرور آثار) در شبکه نمایش پخش خواهد شد.

هیو مایکل جکمن بازیگر استرالیایی است که در دوران کودکی علاقه خود را به بازیگری نشان داد و با تشکیل گروه های کوچک تئاتری در مدارس و حضور در نقش اصلی این نمایش ها نشان داد که می تواند علاقه اش را دنبال کند. پیشنهاد بازی در مجموعه تلویزیونی «کوره لی» را در سال ۱۹۹۵ دریافت کرد و پس از این مجموعه تلویزیونی و حضور در چندین نقش کوچک دیگر در مجموعه های اینچنینی، توانست نقش اصلی فیلم مردان ایکس را ایفا کند و همین نقش هیو جکمن را به ستاره بدل کرد.

او بیشتر برای بازی طولانی مدتش در نقش ولورین در سری فیلم‌های «مردان ایکس» شهرت دارد که برای آن رکورد جهانی گینس «طولانی‌ترین حضور در نقش یک ابرقهرمان سینمایی» را دریافت کرد . همچنین برای نقش‌های اصلی‌اش در کمدی-رمانتیک کیت و لئوپولد، فیلم اکشن-ترسناک ون هلسینگ، درام علمی-تخیلی حیثیت (پرستیژ)، درام رمانتیک تاریخی استرالیا، نسخه سینمایی بینوایان، معمایی مهیج زندانیان و موزیکال بزرگ‌ترین شومن٬ تحسین فراوان منتقدان را برانگیخت.

فیلم های «ادی عقاب آسمان‌ها»، «نبرد پولادین»، «حیثیت»، «زندانیان»، «استرالیا»، «کیت و لئوپولد» و «اره ماهی» آثاری هستند که با بازی این بازیگر، به ترتیب از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ آبان‌ماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد باز پخش می شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز