سریال دلدادگان از یکشنبه 12 آبان ماه از شبکه آی فیلم فارسی پخش می شود.

به گزارش مرور نیوز،  سریال دلدادگان  که در سال گذشته از شبکه سه سیما پخش شد، این بار از قاب آی‌ فیلم به نمایش گذاشته می‌شود.

سریال «دلدادگان» به‌ کارگردانی منوچهر هادی از یکشنبه ـ ۱۲ آبان ماه ـ راهی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌شود.

این سریال به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی و به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان نگارش شده است. 

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی، پانته‌آ بهرام، مسعود رایگان، مهرانه مهین‌ترابی و شاهرخ استخری، سیامک صفاریان، ملیکا شریفی‌نیا و مسعود دلخواه در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

«دلدادگان» در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده‌ها هستند.

هر شب رأس ساعت ۲۲ دو قسمت از این سریال راهی آنتن می‌شود و در ساعت‌های ۶ و ‌۱۴ تکرار آن پخش خواهد شد.

آی فیلم همچنین مجموعه تلویزیونی «ماتادور» به کارگردانی فرهاد نجفی را برای مخاطبانش در کشورهای فارسی‌زبان منطقه نمایش می‌دهد.

کانال آی‌فیلم ۲ که سریال‌های ایرانی را در چهار نوبت برای مخاطبانش به نمایش می‌گذارد، پخش سریال پلیسی «ماتادور» را از امشب آغاز می‌کند.

«ماتادور» در سال ۹۲ از شبکه یک سیما پخش شد و خلاصه‌ داستان آن از این قرار است: یک مقام اروپایی برای شرکت در کنفرانسی درباره انرژی اتمی به ایران می‌آید. گروهی تروریستی شامل یک زن و دو مرد، برای به‌هم‌ریختن برنامه‌های این کنفرانس در ایران دست به فعالیت‌های تروریستی می‌زنند. نیروهای پلیس برای جلوگیری از خرابکاری‌ وارد عمل می‌شوند و... .

بازیگرانی همچون علیرام نورایی، شقایق فراهانی، پولاد کیمیایی، تیرداد کیایی، پوریا پورسرخ، سام درخشانی، لیندا کیانی، مجید مشیری، مجید واشقانی، روشا ضیغمی، رضا بادامچی، سیروس همتی و هدایت‌الله سجادی در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

«ماتادور» هر شب ساعت ۲۳ به‌وقت افغانستان و ۲۳:۳۰ به‌وقت دوشنبه تاجیکستان روی آنتن می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز