ششمین و آخرین فصل سریال وایکینگ‌ها در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر) نمایش داده می‌شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از ورایتی، نتفلیکس حق انتشار دنباله سریال وایکینگ‌ها را با عنوان وایکینگ‌ها: والهالا را دریافت کرده است.

ششمین و آخرین فصل سریال وایکینگ‌ها در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر) نمایش داده می‌شود.

فصل ششم این سریال توسط مایکل هیرست خالق فصل‌های قبلی وایکینگ ها، تهیه خواهد شد و جب استوارت هم به عنوان نویسنده در این پروژه حضور خواهد داشت.

علاوه بر هیرست و استوارت، مورگان او سولیوان که تهیه کننده سریال «وایکینگ ها» بود، با همین وظیفه در فصل جدید آن حضور خواهد داشت. بخش تلویزیونی کمپانی ام جی ام (مترو گلوین مایر) نیز در ساخت این سریال همکاری می‌کند.

این سریال همانند فصل‌های گذشته در کشور ایرلند فیلمبرداری می‌شود و بسیاری از عوامل این سریال برای ساخت فصل جدید حضور خواهند داشت.

سریال «والهالا» روی ماجراجویی‌ مشهور‌ترین وایکینگ‌ها تمرکز خواهد داشت. کسانی که به دنبال راهی جدید برای زنده ماندن در اروپای متحول شده و در حال پیشرفت هستند.

سریال وایکینگ‌ها برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ از سوی شبکه هیستوری پخش شد و در زمان پخش، بالاترین امتیاز‌ها در بین سریال هایی که همزمان با آن پخش می شدند را دریافت کرد. گفته می شود این سریال در ۲۴ قسمت عرضه خواهد شد.

جب استوارت بیشتر برای کار‌های سینمایی خود شناخته می‌شود و در کارنامه حرفه‌ای او فیلم‌هایی همچون «جان سخت»، «فراری» و «آتش زیرین» دیده می‌شود. او همچنین فیلمنامه دو فیلم «الیزابت» و «دوران طلایی» را نوشته است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز