سری جدید برنامه «آفریقا امروز» به تهیه‌کنندگی عاطفه سادات دربندی در حال تولید است و در آینده نزدیک در جدول پخش شبکه پرس تی وی قرار می گیرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی‌وی، عاطفه سادات دربندی، تهیه‌کننده سری جدید برنامه آفریقا امروز اظهار کرد: این مجموعه که سری اول آن در لندن تولید می‌شد، در ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای در تهران تولید خواهد شد.

وی افزود: در هر قسمت از سری جدید برنامه «آفریقا امروز» دو موضوع از دو منطقه یا کشور مختلف در قاره آفریقا مورد بحث قرار می‌گیرد و هر موضوع با حضور کارشناس مربوطه که از قاره آفریقا هستند، بررسی خواهد شد.

به گفته دربندی در بخش دیگر این برنامه که به بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل، مشکلات و پیشرفت‌های کشورهای قاره آفریقا در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اختصاص دارد، مروری بر خبرهای متنوع آفریقا و نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک صورت خواهد گرفت.

سری جدید برنامه «آفریقا امروز» به تهیه‌کنندگی عاطفه سادات دربندی در حال تولید است و هنیا مبارک مجری کنیایی اجرای بخش کارشناسی آن را بر عهده داشته و شیلا نلیما دیگر مجری کنیایی نیز به اجرای آیتم خبرهای متنوع و شبکه های اجتماعی خواهد پرداخت.

این برنامه در آینده نزدیک در جدول پخش شبکه پرس تی وی قرار می گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز