برترین قاری بانو برای نخستین بار ، در چهاردهمین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی و چهارمین فجر تلاوت در بخش ویژه بانوان معرفی و تجلیل می گردد.

به گزارش مرور نیوز و به نقل از مرکز روابط عمومی جشنواره ملی ؛ داود جعفری، دبیر جشنواره فجر تلاوت در مراسم افتتاحیه مرحله کشوری چهاردهمین جشنواره تلاوت های مجلسی ضمن اعلام مطلب فوق افزود : جشنواره ملی تلاوت مجلسی راهکار موثر ترویج فرهنگ قرآنی ، تبیین جایگاه قرآن به عنوان کتاب زندگی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود است و قرآن کریم ، ریسمان استوار و دستاویز محکمی است که خداوند به بندگانش هدیه داده است و بنابر سفارش رسول مکرمش، در کنار عترت، می‌بایست به آن تمسک ورزید.

دبیر جشنواره فجر تلاوت اظهار داشت : این در حالی است که چهاردهمین جشنواره تلاوت مجلسی و چهارمین جشنواره ملی فجر تلاوت  به آدرس اینترنتی  http://jashnvaretelavat.com/ با رویکرد انتخاب برترین قاری مجلسی کشور در سال 1398، با رای  و انتخاب مردم در تاریخ 20 دی ماه سال جاری ، در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.

جعفری ادامه داد: این دوره از جشنواره تلاوت‌های مجلسی و جشنواره ملی فجر تلاوت از سفرا و نمایندگان 15 کشور منطقه دعوت به عمل آمده است و مقرر گردید تا از کشورهایی که در گسترش فرهنگ انس با قرآن نقش پررنگ تر و موثری داشتند تجلیل ویژه به عمل آید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز