برنامه خانه ما قرار است در سری جدید در بوشهر ساخته شود.

به گزارش مرور نیوز،  برنامه خانه ما با گذشت ۸ فصل در شهرهای تهران، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز، شیراز و مشهد این بار به سواحل خلیج فارس رفته و در بوشهر ساخته خواهد شد.

این مجموعه برای اولین بار در ساحل جنوب کشور ضبط می شود و جاذبه های توریستی، فضای خلیج فارس و سبک زندگی ویژه مردم در کنار دریا را به تصویر می کشد.

این بار هم رقابتی سخت بین خانواده های شرکت کننده ایجاد شده و سه خانواده جنوبی برای یک ماه زندگی با بودجه محدود و به سرانجام رساندن ماموریت های مختلف تلاش می کنند.

فصل هشتم «خانه ما» که تاکنون ۲ قسمت از آن روانه آنتن شده نیز در شهر مشهد می گذرد و جمعه ها ساعت ۱۹ و شنبه ها ساعت ۱ بامداد، ۹ صبح و ۱۵ از شبکه نسیم پخش می شود.

عوامل «خانه ما» عبارتند از کارگردان: سیداحسان عمادی و امین کفاش‌زاده، طراح و مشاور کارگردان: حسام اسلامی، تهیه‌کننده: حسین افشار، مدیر تولید و برنامه‌ریز: محسن مرادی، گروه فیلمبرداری: محمد رحیمی، هادی داوودی، علی‌اکبر عطایی و حسن ناحی، صدابرداران: سیوان محمودی و علیرضا سمرقندی و کارگردان پشت صحنه: حامد وقاری، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج، تهیه شده در استودیو نوبین.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز