سریال نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری در دکورهای ساخته شده در چالوس با حضور بازیگران خارجی در حال ضبط است.

به گزارش مرور نیوز، سکانس‌هایی از سریال نفوذ  که مختص به سایت کبکان است با حضور بازیگران ایرانی و خارجی ضبط خواهد شد.

هنرپیشه‌های خارجی این سریال از میان بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی انتخاب شده‌اند که به زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی صحبت می‌کنند و این بخش‌ها با زیرنویس فارسی پخش خواهد شد.

روابط‌عمومی مرکز سیما فیلم از پخش سریال جدید این مرکز در پاییز ۹۹ خبر می‌دهد.

سریال نفوذ

«نفوذ» به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری ساخته می‌شود و هم اینک در دکورهای ساخته شده در چالوس با حضور بازیگران خارجی در حال ضبط است.

محسن علی‌اکبری، تهیه‌کننده مجموعه‌ی «نفوذ» درباره مراحل آماده‌سازی این مجموعه توضیح داده است: تصویربرداری تا نیمه اسفندماه به اتمام می‌رسد. با توجه به این که سریال بخش جلوه‌های ویژه بصری سنگینی دارد، کار پرزحمت و زمان‌بری خواهد بود. سید محمد امامی مسئولیت این بخش را عهده‌دار است.

علی‌اکبری ادامه داد: تمام کارهای مربوط به «سایت کبکان» به صورت جلوه‌های ویژه بصری در حال انجام است و برای اولین بار سریال تلویزیونی این حجم کار سی‌جی دارد. تلاش می‌کنیم سریال برای پاییز ۹۹ آماده و از شبکه یک سیما پخش شود.

سریال نفوذ

تهیه‌کننده «نفوذ» افزود: نیکولاس جرج بیکر، ژانکلود ریکبورگ، فلورین فیشر بازیگران خارجی هستند. در حال حاضر علاوه بر بازیگران خارجی صالح میرزاآقایی، علیرام نورایی، امین اسکندریان و کاوه سماک باشی جلوی دوربین هستند. مسئولیت تامین و هماهنگی بازیگران خارجی برعهده سیدکریم قاسم‌زاده بوده است.

سریال نفوذ

سریال نفوذ

وی در پایان درخصوص تدوین سریال گفت: مراحل فنی تدوین «نفوذ» را روح‌الله شمقدری برعهده دارد که همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

مجموعه «نفوذ» به تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد.

سریال نفوذ

یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه‌مرادی، کاوه سماک‌باشی، امیرمحمد زند، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از دیگر بازیگران خارجی این سریال هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز