کارگردان سریال کتونی زرنگی در اینستاگرام خود نوشت: گاهی جدل‌های درون انقلاب اسلامی نباید باعث شود دچار دوگانگی شویم. می‌دانم برخی کامنت‌ها و مطالب بنده تند بوده و باعث ناراحتی طرفداران رهبری شده است که قصد کدورت نداشتم و از این بابت عذر خواهی می‌کنم.

به گزارش مرور نیوز، به دنبال توقف پخش سریال کتونی زرنگی از شبکه سه سیما، علی ملاقلی پور کارگردان این سریال با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:

به نام خدا

از دیشب حوالی پخش سریال کتونی زرنگی  برخی کامنت‌ها و بحث‌های فضای مجازی که گاهی در فضای احساسی رقم می‌خورد در برخی فضا‌ها دست به دست شده و جوری وانمود شده که گویی بنده با انقلاب اسلامی تضاد دارم! سابقه مستند سازی بنده نشان می‌دهد که مدافع جریان انقلاب اسلامی و امام خمینی هستم. آن هم به واسطه سال‌ها مطالعات تاریخی سیاسی که علاقه همیشگی بنده است و بار‌ها کتب مختلف در این باب را در صفحه شخصی به علاقه‌مندان به تاریخ و سیاست و انقلاب اسلامی معرفی کردم. البته نکات و انتقادات و اختلاف سلیقه‌های شخصی هم در این موارد دارم، اما این‌ها باعث نمی‌شود که هیچ گاه در مقابل اسلام بایستم. گاهی جدل‌های درون انقلاب اسلامی نباید باعث شود دچار دوگانگی شویم. می‌دانم برخی کامنت‌ها و مطالب بنده تند بوده و باعث ناراحتی طرفداران رهبری شده است که قصد کدورت نداشتم و از این بابت عذر خواهی می‌کنم. البته این قدر توان تشخیص دارم که رخت چرک‌ها را جلوی غریبه‌ها نشویم و با تمام اعتقادات خاص و انتقاداتم بار‌ها در مناظره‌های سیاسی شکل گرفته پس از مستند جنجالی راه طی شده که با افراد نهضت آزادی داشتم، از آقای خامنه‌ای در مقابل جریان‌های کمونیست و لیبرال دفاع کردم که گواه این حرف مناظره‌های بنده در دانشگاه شریف و دانشکده پرستاری شهید بهشتی و جشنواره عمار است. اگر در خانه بحثی شد و صدایم بیرون رفت دلیل بر این نیست که من بیرون خانه ایستاده ام.

عکس منتشر شده از روز مصاحبه و گفت‌وگویم با احمد احمد مبارز سیاسی دوران انقلاب اسلامی است؛ دغدغه‌ای دائمی که مدام درگیر شناخت مطالعه تاریخ سیاسی و شفاهی ام کرده، اما مطمئناً همه نتایج یکسان نیست و اختلاف سلیقه بدیهی است.

اینستاگرام علی ملاقلی پور

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز