هجدهمین دوره جشنواره قلم زرین اعلام کرد: متقاضیان شرکت در جشنواره (نویسندگان و ناشران)، حداکثر تا پایان بهمن ۱۳۹۸ فرصت دارند دو نسخه از آثار منتشرشده در سال ۱۳۹۸ را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش مرور نیوز،  انجمن قلم ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با هدف احراز نقش فعال مولفان و پدیدآورندگان کتاب در تحولاتِ اجتماعی کشور و تجلیل از تلاش آن‌ها در راهِ اشاعه هر چه بهتر و بیش‌تر ارزش‌های والای انسانی و دینی و معرفی کتاب‌های برتر منتشرشده در سال ۱۳۹۸ به جامعه، هجدهمین دوره جشنواره قلم زرین  برگزار می‌شود.

داوران این جشنواره کتاب‌های منتشرشده در سال ۱۳۹۸ در پنج حوزه «شعر کودک و نوجوان»، «شعر بزرگسال»، «داستان (زیرمجموعه ادبیات داستانی) کودک و نوجوان»، «داستان (زیرمجموعه ادبیات داستانی) بزرگسال» و «نقد و پژوهش» را بررسی و آثار برتر را انتخاب خواهند کرد.

 متقاضیان شرکت در جشنواره (نویسندگان و ناشران)، حداکثر تا پایان بهمن ۱۳۹۸ فرصت دارند دو نسخه از آثار منتشرشده در سال ۱۳۹۸ را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، نبش کوچه ۴۴، پلاک ۳۶۰، کدپستی ۱۴۳۶۷۷۳۸۸۳ ارسال کنند.

مراسم پایانی هجدهمین دوره جشنواره قلم زرین با معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز در  روز ۱۴ تیرماه ۱۳۹۹ (همزمان با روز قلم) برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۰۴۸۹۱۵-۰۲۱ تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز