فیلم سینمایی جزیره رنگین پنجشنبه هفته جاری از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش مرور نیوز، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما که برای پایان هفته مخاطبان فیلم‌های جدید را پخش می کند، برای پنجشنبه هفته جاری سینمایی جزیره رنگین را برای پخش در نظر گرفته است.

فیلم سینمایی جزیره رنگین  فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی خسرو سینایی در سال ۱۳۹۳ است. فیلمنامه با اقتباس آزاد از زندگی احمد نادعلیان نوشته شده و بهانه‌ای است برای آنکه بتوان گوشه‌ای از جذابیت‌های جزیره هرمز را در سینمای ایران ثبت کند.

دکتر احمد نادعلیان یک هنرمند است که زندگی در شهر را رها کرده و به جزیره هرمز می رود، بیغوله‌ای ویران را می خرد و آن را به موزه‌ای برای نمایش آثار هنری بومی مردم جزیره تبدیل می‌کند. عده ای از اهالی در ابتدا به کارهای او به دیده تردید نگاه می کنند و تصور می کنند که او می خواهد از توانایی‌ها و منابع جزیره سوء استفاده کند. آقای نادعلیان یک کارگاه هنری راه اندازی می کند و به اهالی علاقه‌مند جزیره آموزش می دهد که چگونه می‌توانند با بهره‌گیری از خاک‌های رنگارنگ جزیره نقاشی کنند و آثار خود را برای فروش به گردشگران ایرانی و خارجی ارائه دهند. بالاخره پس از سال ها تلاش، نقاشی روی شیشه با خاک‌های رنگین جزیره به یک هنر بومی و صنایع دستی جزیره تبدیل می شود که گردشگران بسیاری را از ایران و کشورهای دوردست برای دیدار از جزیره هرمز جلب می‌کند.

مهدی احمدی، طیبه دهقان منشادی، عبدالرسول دریا پیما، محمد سلامتی، نرگس هرمزی و مصطفی شب تاری در این فیلم ایفای نقش کرده اند. همچنین لوریس چکناواریان ساخت موسیقی فیلم را بر عهد داشته است.

«وال استریت: پول هرگز نمی خوابد» عنوان فیلم سینمایی به کارگردانی الیور استون است که جمعه (۱۸ بهمن ماه) ساعت ۲۰:۳۰ پخش می شود.

«وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا است این فیلم دنباله فیلم وال استریت است که از بازیگران اصلی آن می‌توان به مایکل داگلاس، شایا لابوف، جاش برولین، اشاره کرد.

در خلاصه فیلم آمده است: گوردون گکو کارشناس کارکشته و طماع بورس پس از سال ها زندانی بودن، اکنون آزاد شده است. او به خاطر یک توطئه و دشمنی به فساد مالی محکوم شد و مجبور شد به زندان برود. اما اکنون و پس از آزادی فقط در فکر انتقام است. او به کمک نامزد دخترش که یک جوان با استعداد است نقشه ای طراحی می کنند تا از این راه بتواند به بازار مالی راه پیدا کنند و از این راه گوردون بتواند با کسانی که او را به زندان انداخته اند تسویه حساب کند.

واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۳۰ جدیدترین آثار سینمایی ایران و جهان را پخش می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز