کیانوش عیاری، کارگردان سریال 87 متر گفت: سعی ما بر این است که تا سه ماه آینده فیلمبرداری این سریال را تمام کنیم.

به گزارش مرور نیوز، کیانوش عیاری، کارگردان سریال 87 متر  با بیان اینکه درحال حاضر گروه تولید با تلاش شبانه روزی و فشار زیاد مشغول کار هستند، گفت: سعی ما بر این است که تا سه ماه آینده فیلمبرداری این سریال را تمام کنیم.

کارگردان سریال «روزگار قریب» تصریح کرد: روز تعطیل نداریم و تقریبا هر روز همه عوامل و بازیگران پشت و مقابل دوربین درحال تصویربرداری هستند امیدوارم با تمام سختی‌های این کار، مردم از خروجی سریال راضی باشند. 

کیانوش عیاری در پایان گفت: هم اکنون در لوکیشن اصلی سریال یعنی خیابان نیلوفر تهران هستیم، جایی که داستان اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردّوّرانی بر سر مالکیت منزل، در آنجا رخ می‌دهد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: علیرضا پوردّوّرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردّوّرانی‌ها به خانه رسیده اند و وسایلشان را در خانه گذاشته اند، اما با رسیدن خانواده پوردّوّرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

مجموعه تلویزیونی«۸۷ متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در حال تولید است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز