دوشنبه ۲۱ بهمن ماه «محمدکاسبی» بازیگر سینما و تلویزیون مهمان «چهل تیکه» خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز،  برنامه‌ چهل تیکه  از امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ برنامه خود را با حضور «رامتین محسنی» خواننده نوجوان اوایل دهه شصت و «محمد گلریز» خواننده سرود‌های انقلابی آغاز خواهد کرد.

رامتین محسنی برای اولین بار در برنامه تلویزیونی «گلاب بپاش» به همراه یک گروه سرود به اجرای قطعاتی در قالب موسیقی پاپ ارکسترال پرداخت. در میان قطعاتی که «رامتین محسنی» نقش خواننده اصلی آن را بر عهده داشت، می‌توان به قطعات «کی بود کی بود که پرسید؟» و «بابام رو تو ندیدی» اشاره کرد که از محبوبیت خاصی در بین مخاطبان تلویزیون برخوردار بودند.

«چهل تیکه» برنامه پخش خود را تا روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه ادامه می‌دهد. دوشنبه ۲۱ بهمن ماه «محمدکاسبی» بازیگر سینما و تلویزیون مهمان «چهل تیکه» خواهد بود.

چهل تیکه 2

سه شنبه ۲۲ بهمن ماه «مهدی فقیه» بازیگر سینما و تلویزیون به برنامه «چهل تیکه» خواهد آمد. سپس در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه «فریبا متخصص» دیگر بازیگرنام آشنای تلویزیون در استودیوی «چهل تیکه» مقابل «محمدرضا علیمردانی» خواهد نشست.

آخرین مهمان «چهل تیکه» که در روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه به برنامه خواهد آمد، «مجید قناد» مجری برنامه‌های کودک است که چندین سال با برنامه «فیتیله» در تلویزیون به اجرای برنامه برای کودکان می‌پرداخت.

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» به تهیه کنندگی و کارگردانی «الهام حاتمی» و با اجرای محمدرضا علیمردانی  به مرور خاطرات و نوستالژی سال‌های گذشته با حضور هنرمندان و افراد شاخص می‌پردازد. «چهل تیکه» از یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ هفته پایانی دهه فجر تا پنج شنبه همین هفته از شبکه نسیم ساعت ۲۲ پخش می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز