برنامه واکسن از امشب ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

به گزارش مرور نیوز،  برنامه واکسن ، با محوریت شیوع ویروس کرونا و با اجرای علی میرمیرانی از امشب از شبکه دو سیما پخش می شود.

برنامه «واکسن» به تهیه‌کنندگی حسین خسروی و طراحی، کارگردانی و اجرای علی میرمیرانی با نگاهی آموزشی و طنز در راستای آگاهی بخشی در خصوص بیماری کرونا و اتفاقات و شایعات پیرامون این مسئله اجتماعی هر شب ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

این برنامه با حضور هنرمندان، مجریان و چهره‌های مردمی و شناخته شده کشور به بررسی رویکردها و چالش‌های مربوط به معضل شیوع کرونا در کشور پرداخته و در قالب آیتم‌هایی با رگه‌های طنز با بازی مهسا ایرانیان و امید پرتوی‌نژاد به بررسی منطقی مواجهه مردم با این بیماری می‌پردازد.

آسیب‌شناسی، کمبودها، شایعات، نحوه پیشگیری و رعایت نکات مؤثر و مفید در مقابله با شیوع ویروس کرونا از جمله محورهای این برنامه است که در ۳۰ قسمت و در قالب بخش‌های گفتگو محور، استندآپ کمدی و نمایش تولید شده است.

از جمله عوامل این برنامه می‌توان به علی میرمیرانی طراح و کارگردان، حسین خسروی تهیه‌کننده، عاطفه نوذری دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، صفورا نظری نویسنده، مهسا ایرانیان و امید پرتوی نژاد بازیگر، حمید گرشاسبی مدیر صحنه، احمد عسکریان زاده، مریم محققی، محمدجعفر وحدانی تصویربردارن، سید حسن رکابیان: صدابردار، عمار باستانفرد کارگردان تلویزیونی، زهرا علیمردانی دستیار تهیه، منوچهر کبیری، مهدیه پاپی گریم، محمد منتظری نورپرداز، اسعد زارعی دستیار صدا، هانیه لک عکاس، می‌توان اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز