شبنم قلی خانی به فیلم سینمایی طرلان به کارگردانی سید محمد حسینی در اردبیل پیوست.

به گزارش مرور نیوز، فیلمبرداری فیلم سینمایی طرلان در اردبیل از نیمه گذشت و جدیدترین بازیگران آن جلوی دوربین رفتند گفتنی است فیلمبرداری «طرلان» که اولین تجربه سینمایی سید محمد حسینی محسوب می‌شود، از اوایل تیرماه در اطراف شهرستان هیر استان اردبیل آغاز شده بود و تاکنون بیش از ۶۰ درصد آن انجام شده است.

فیلم روایتگر قصه پسری به نام طرلان است که در جریان اتفاقات و رویداد‌هایی معمول زندگی با واکنش‌ها و باور‌ها و در برخی موارد خرافه سازی‌های مردم روستا درگیر می‌شود و ...

این فیلم در حال و هوای بومی و منطقه‌ای به زبان ترکی تولید می‌شود. به غیر از شبنم قلی خانی و اتابک نادری از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به داور فرمانی، فریبا مهرزاد، محمدرضا خدایی، جلال محمدلو، ضیغم اسماعیلی، یاشار نادری، مهدی شیری، محمد فرجی، پریسا عطایی، بهمن صفاریان، سولماز نادری، احمد پرستان، محمد فردین، سیدرزاق صفوی، ملکه فتحی، غلامرضا خدایی، اسماعیل بابایی، بهزاد دانش، محمد رحیم زاده، سجاد عالی زاده، منصور آدمی، بهنام صاحبقران، معصومه نجفیان، فرانک غلامین، نیلوفر همرنگ، فریده روحی، مینا خوشرو و بازیگران خردسال ایلیا نوریان، امی رضا رحیمی نسب، ال آی شیری و ... اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز