مرتضی میرباقری معاون سیما طی احکام جداگانه مدیران شبکه افق و شبکه مستند را منصوب کردند.

به گزارش مرور نیوز، مرتضی میرباقری معاون سیما در احکامی جداگانه مدیران شبکه افق، مستند و «مدیرکل تامین و رسانه بین الملل سیما» را منصوب کرد.

شرح احکام هر کدام به صورت جداگانه به شرح زیر است:

محسن برمهانی «مدیرکل تامین و رسانه بین الملل سیما» شد

در حکم مرتضی میرباقری خطاب به برمهانی بر شناسایی، انتخاب و خرید بهترین آثار تلویزیونی در ساختار‌های برنامه سازی به خصوص برنامه‌های نمایشی، مستند و پویانمایی منطبق با سیاست‌های کلان رسانه؛ کمک به آماده سازی آثار تهیه شده اعم از ترجمه و دوبله؛ رصد و تحلیل محتوای برنامه‌های ماهواره‌ای و انعکاس آن به معاونت سیما و مدیران ارشد سازمان و هماهنگی با شبکه‌های مختلف داخلی و خارجی برای تولید کار‌های مشترک تاکید شده است.

تنظیم برنامه جامع اعزام کارشناسان ذیربط به بازار‌ها و جشنواره‌های مهم جهانی و منطقه‌ای و حضور هدفمند و فعال در این مراکز و عرضه و فروش محصولات سیما بر اساس برنامه جامع از دیگر تاکیدات معاون سیما خطاب به مدیرکل تامین و رسانه بین الملل سیما است.

همچنین در این حکم میرباقری از زحمات دکتر محمدمهدی یادگاری در طول تصدی آن اداره کل قدردانی کرده است.

انتصاب محسن یزدی به عنوان مدیر جدید شبکه مستند

در حکم دکتر مرتضی میرباقری خطاب به مدیر جدید شبکه مستند آمده است؛ با توجه اساسی به مفاد بیانیه دوران ساز گام دوم انقلاب اسلامی و بهره گیری از الگوی کارآمد و اثربخش مدیریت پیام و استفاده از نظرات کارشناسان متعهد و خبره در ارتقای کیفی و هنری تولیدات مستند در جهت افزایش سرمایه اجتماعی کشور، تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی و مقابله موثر با جنگ نرم دشمن و آرایش رسانه ای نظام سلطه اهتمام ویژه ای داشته باشید.

در حکم معاون سیما بر تولید مستندهای فاخر با موضوع تاریخ بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حرکت های حماسی مردم در برهه های مختلف انقلاب و استفاده از ظرفیت همه مستندسازان دلسوز که دغدغه اعتلای ایران اسلامی و مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن را دارند تاکید شده است

معرفی مزیت های اقلیمی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و توجه به سبک زندگی اسلامی ایرانی از دیگر انتظارات از مدیر جدید شبکه مستند سیما است.

 در این حکم معاون سیما همچنین از خدمات ارزشمند سیدسلیم غفوری در دوران تصدی وی در شبکه مستند قدردانی شده است.

انتصاب سید سلیم غفوری به سمت مدیر شبکه افق

 در حکم مرتضی میرباقری معاون سیما خطاب به غفوری آمده است؛ شبکه «افق» شبکه‌ای فرهنگی است که در راستای تنوع و تکثر رسانه‌ای و توجه بایسته به تخصصی شدن شبکه‌ها در حوزه تخصصی «انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی» اقدام به تامین، تولید و پخش برنامه‌ها در ساختار‌های مختلف می کند.

پرداختن عالمانه، حرفه ای، مستند، باورپذیر و هنرمندانه به بیانیه دوران ساز گام دوم و روایت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، روشنگری در برابر تحریفات انقلاب، دشمن شناسی و دوست شناسی، داشتن حرف‌های نو با طرح و فرم جذاب برای مخاطبان از جمله تاکیدات معاون سیما خطاب به سلیم غفوری است.

همکاری و مشارکت نیرو‌های مجرب، جوان و با انگیزه و مستعد در تولید برنامه ها، شناسایی ظرفیت ها، استعداد‌ها و رویش‌های انقلاب اسلامی و جذب و به کارگیری آن‌ها و همچنین کادر سازی حرفه‌ای برای تولید برنامه‌هایی در تراز انقلاب اسلامی در سپهر راهبرد‌های این شبکه از دیگر انتظارات معاون سیما از مدیر جدید شبکه افق است.

 میرباقری همچنین از زحمات دکتر جلال غفاری در طول مدیریت این شبکه صمیمانه تشکر و قدرانی کرد.

یادآور می شود «سیدسلیم غفوری» از ۲۸ خرداد ماه با حکم معاون سیما به عنوان سرپرست این شبکه منصوب شده بود.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز