مهران مدیری از ساخت فصل پنجم برنامه دورهمی پس از ماه محرم و صفر با دکوری جدید خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، فصل چهارم برنامه دورهمی این هفته در ایستگاه پایانی قرار می‌گیرد.  درآستانه ماه محرم و صفر و تغییر حال و هوای آنتن، این برنامه با مرور برنامه‌هایی که میهمانان‌شان چهره در نقاب  خاک کشیدند و تصویر حضورشان در شبکه نسیم و قاب دورهمی ماندگار شده، به پخش خود قبل از ایام سوگواری  پایان می‌دهد.

شب گذشته (چهارشنبه) برنامه زنده یاد ماه چهره خلیلی و بهنام صفوی، پنجشنبه نوابغ عرصه دوبله مرحوم بهرام زند، پرویز بهرام و حسین عرفانی و جمعه برنامه استاد جمشید مشایخی، داریوش اسدزاده و عارف لرستانی برای پخش آماده شده است.

"دورهمی" در آستانه ماه محرم با یادی از هنرمندان محبوب به پخش خود پایان و برنامه‌های متناسب با کنداکتور این ایام پیش‌بینی و پخش خواهد شد. یکی از این برنامه‌ها که پیش‌بینی شده "چهل‌تیکه" است که از شنبه 25 مردادماه به آنتن می‌آید و هر شب ساعت 23 روی آنتن می‌رود. قرار است در شب اول مهران غفوریان مهمان این برنامه باشد.

آیا برنامه "دورهمی" فصل پنجم دارد؟

مهران مدیری چندی پیش درباره ادامه تولید برنامه "دورهمی" گفت: در چند قسمت دیگر "دورهمی4" به پایان می‌رسد و ما دو ماه در محرم و صفر پخش و ضبط نداریم.  فصل پنجم "دورهمی" را از دو ماه دیگر و بعد از محرم و صفر خواهیم داشت.

بیماری و نرسیدن قسمت‌های جدید فصل چهارم

مهران مدیری در ابتدای شروع سه قسمت پایانی "دورهمی4" به چند نکته اشاره کرد؛ یکی از این مسائل بیماری بود که باعث شد راهی بیمارستان شود و در رسانه‌ها منعکس شد.خوشبختانه او سلامتی‌اش را بدست آورد اما بدلیل بیماری نتوانست قسمت‌های جدید را به آنتن برساند به این دلیل، قسمت‌های قدیمی با هنرمندان از میان رفته، پخش می‌شود.

فصل جدید برنامه "دورهمی" چه شرایطی خواهد داشت؟

او در ادامه صحبت‌هایش روی آنتن، تأکید کرد: از سری چهارم "دورهمی" چند قسمت باقی مانده که بعد از محرم و صفر پخش می‌شود. بعد از آن سری پنجم "دورهمی" را با دکور و محتوا و اجرای جدیدی روی آنتن خواهیم برد. کاری که باعث بالا بردن سطح آگاهی عمومی، فرهنگی، اجتماعی، تاریخی و هنری بشود و امیدوارم برای مردم هم جذاب باشد.

سرانجام "موزه دورهمی" چه خواهد شد؟

مهران مدیری درباره "موزه دورهمی" هم توضیحاتی داد که به این شرح است: "مدت‌های زیادی قرار بود هدایای هنرمندان را به حراج بگذاریم اما بسیاری از این هدایا تحویل موزه دورهمی نشده بود. تصمیم گرفتیم در روزهای پایانی فصل چهارم این کار را بکنیم منتها با کرونا مصادف شد. الان نمی‌دانیم این مرضِ وحشتناک چه زمانی دست از سر ما برمی‌دارد تصمیم گرفتیم این حراج را به صورت مجازی برگزار کنیم.

وی تأکید کرد: به این صورت که در سایت شبکه نسیم تمام عکس‌ها و هدایای موزه دورهمی را با مشخصات و تاریخ مربوطه‌اش قرار می‌دهیم و از صاحبان نشان‌های تجاری (برند) و کسانی که بضاعت مالی خوبی دارند، نهادها و ارگان‌ها یا هر جای دیگری که مایلند به این سایت مراجعه کنند و این موزه به صورت یک‌جا توسط شخص و نهاد خریداری شود. در شروع سری پنجم ما اعلام می‌کنیم چه کسی یا کسانی این موزه را به صورت یک‌جا خریداری کردند و با حضور دستگاه‌های نظارتی و خصوصاً هلال‌احمر چک مبلغ این موزه را تقدیم دوستان هلال‌احمر می‌کنیم تا هزینه‌اش صرف امور خیریه شود.

با نگاهی به فصل اول تا چهارم برنامه "دورهمی" به این نکته باید توجه کرد، این برنامه با استندآپ‌کمدی و تیکه کلام‌های مهران مدیری دیده می‌شود و باید مدیری به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده برنامه به سراغ جاذبه‌ها و ساختارهای جدید برنامه‌سازی برود و فصل پنجم شاهد تحول این برنامه باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز