درپی تلاش کمپانی برادران وارنز به منظور معرفی جوکرهای چندگانه، این کمپانی قصد دارد سری جدید فیلم سینمایی جوکر را با حضور جیم کری جلوی دوربین ببرد.

به گزارش مرور نیوز، فیلم سینمایی جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس که به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ در رده‌ سنی بزرگسال تبدیل شد، یکی از آثار مهم سال گذشته بود. جوکر در فصل جوایز هالیوود نیز از فیلم‌های محبوب منتقدان بود.

با این حال هیچگاه برنامه ریزی نشده بود که این فیلم به صورت یک‌سری سینمایی ادامه پیدا کند؛ کمپانی برادران وارنر از موفقیت این فیلم مطمئن نبود و به همین خاطر با شریک شدن با چند کمپانی دیگر برای تأمین بودجه این پروژه سهم زیادی از سود فروش آن را از دست داد.

مدتی پیش اعلام شد که واکین فینیکس، برنده اسکار بهترین بازیگری برای این فیلم، از سوی برادران وارنر برای بازی در دو دنباله دیگر از فیلم « جوکر » پیشنهاد ۵۰ میلیون دلاری دریافت کرده است.

اما حالا wegotthiscovered ادعا کرده است، استودیو برادران وارنر به دنبال معرفی جوکر‌های چندگانه است که « جیم کری » را برای یکی از آن‌ها در نظر دارد. گفته می‌شود در این دنباله‌ها، شخصیت «جوکر» در چند نسل متفاوت به نمایش گذاشته می‌شود و طبق ادعای این سایت، جیم کری ۵۸ ساله، برای دوران پیری جوکر در نظر گرفته شده است.

جبم کری پیشتر در فیلم «بتمن برای همیشه» در نقش «ریدلر» - یکی از دشمنان اصلی شخصیت بتمن- ایفای نقش کرده بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز