چهل و هفتمین قسمت از سری سوم برنامه مکث میزبان زوج موفق مبتلا به سندروم داون می شود.

به گزارش مرور نیوز، در هفته هفتم از فصل جدید برنامه مکث که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده، لاله صبوری مجری و راوی خواهد بود.

در این برنامه صبوری میزبان زوجی جوان به نام‌های مهران قندهاری و هدیه سمیع است. زوجی دوست‌داشتنی که شاید دیدن‌شان کنار هم در نگاه نخست تعجب‌آور باشد. مهران و هدیه هر دو سندروم داون هستند، اما طوری تربیت شده‌اند که مستقل باشند و بتوانند به اصطلاح از پس زندگی برآیند. مهران دارای مدال طلای پارالمپیک است و بازیگری را نیز تجربه کرده و در آن رشته هم موفق به کسب جایزه شده است.

مهران و هدیه که او نیز بازیگر تئاتر است، مدتی قبل با هم آشنا شده و خانواده‌های‌شان ترتیب ازدواج این زوج را فراهم کرده‌اند. در بخش دیگر برنامه مادر و برادر مهران مهمان هستند و درباره کودکان سندروم داون، زندگی با آن‌ها و خاطراتشان از مهران و چگونگی آشنایی و ازدواج مهران هدیه صحبت خواهند کرد.

گفتنی است سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجرا‌های اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

چهل و هفتمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» سه شنبه شب حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز