طرح پاییزه کتاب ۹۹ از امروز شنبه ۲۴ آبان با مشارکت ۸۳۵ کتابفروشی آغاز کرد.

به گزارش مرور نیوز، طرح پاییزه کتاب ۹۹ از امروز شنبه ۲۴ آبان همزمان با بیست‌وهشتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار«دانایی؛ مانایی» کار خود را در ۸۳۵ کتابفروشی عضو طرح در ۳۱ استان کشور آغاز کرد و تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

در این‌طرح، ۶۴۲ کتابفروشی از مراکز استان‌ها و ۱۹۳ کتابفروشی از سایر شهرستان‌ها برای حضور در پانزدهمین دوره طرح توزیع یارانه از طریق کتابفروشی‌ها اعلام آمادگی کردند. همچنین در این دوره، ۱۰۵ کتابفروشی برای نخستین بار به طرح پاییزه کتاب ۹۹ پیوستند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح، کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را تا سقف ۲۰۰ هزار تومان با یارانه ۲۰درصدی خریداری کنند.

در این‌دوره، استان‌های تهران با ۱۳۲ کتابفروشی، اصفهان با ۸۶ کتابفروشی، خراسان رضوی با ۸۴ کتابفروشی و قم با ۷۱ کتابفروشی بیشترین مشارکت را در طرح پاییزه کتاب۹۹ داشتند.

اسامی، مشخصات و آدرس کتابفروشی‌های عضو طرح پاییزه کتاب ۹۹ در پایگان اینترنتی tarh.ketab.ir  قابل مشاهده است. در این دوره از طرح، به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، امکان خرید تلفنی و غیر حضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب‌فروشی‌ها فراهم شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز