به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در 42ومین سالروز این پیروزی برنامه هایی به همین مناسبت تقدیم بینندگان شبکه یک سیما می شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما ، روز چهارشنبه(15 بهمن ماه ) ، برنامه صبح بخیر ایران و فرمول یک  با دعوت از چند بانوی موفق که تاثیر بسزایی در زندگی اطرافیان خود داشته اند ، روز زن را گرامی می دارد.

برنامه دستپخت هم این هفته به مناسبت روز مادر از 3 بانوی فداکار برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است.

پخش مدیحه سرایی در وصف حضرت زهرا سلام الله علیها و ترانه های شاد در بزرگداشت مادر در فواصل برنامه ها از دیگر تدارکات شبکه یک در سالروز ولادت دخت پیامبر اکرم (ص) و روز زن است.

همچنین به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در 42ومین سالروز این پیروزی برنامه هایی به همین مناسبت تقدیم بینندگان شبکه یک می شود.

ویژه برنامه کارنامه با موضوع  واکاوی مسیرانقلاب اسلامی از پیروزی تاکنون، ویژه برنامه زنده "خیابان ایران"، مسابقه ایران و همچنین فیلم سینمایی"چ" از جمله تدارکات این شبکه برای مخاطبانش است.

بینندگان شبکه یک می توانند در  روز چهارشنبه  22 بهمن ماه ساعت 18 بیننده برنامه کارنامه با اجرای "محمد دلاوری" باشند که با یکی دیگر از چهره های تاثیرگذار انقلاب صحبت می کند.

ویژه برنامه زنده خیابان ایران هم قرار است در 2 بخش صبحگاهی و عصرگاهی بصورت زنده ساعت 9 صبح و 17 ساعت تقدیم بینندگان می شود.

فیلم سینمایی "چ" به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ، هم روز 22 بهمن ساعت 15 تقدیم بینندگان شبکه یک می شود .

اما علاقمندان به مسابقه ایران که به نوعی مسابقه ایران شناسی در زمینه های مختلف است، می توانند در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، این مسابقه را با اجرای سعید شیخ طادی ، بعد از خبر ساعت 19 مشاهده کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز