فیلم کولبرف به نویسندگی و کارگردانی میلاد منصوری با حضور زنده‌یاد علی انصاریان در یکی‌ از شهرهای مرزی ایران فیلمبرداری شد.

به گزارش مرور نیوز، فیلم کولبرف به نویسندگی و کارگردانی میلاد منصوری و تهیه‌کنندگی سید روح‌الله حسینی لرگانی که چندی پیش در سکوت خبری فیلمبرداری شد و اکنون اولین عکس از زنده‌یاد علی انصاریان در این فیلم منتشر شده است.

«کولبرف» اولین فیلم بلند  منصوری در مقام کارگردانی است که حسین سلیمانی، حسین مهری، دنیز متوسلی، پیام احمدی نیا، مهتاب ثروتی، چیا بابامیری، علی فراستی، آرتین امجد و زنده‌یاد علی انصاریان در آن ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم آبان‌ماه ۹۹ در سکوت خبری در یکی‌ از شهرهای مرزی ایران فیلمبرداری شد اما برای ضبط یک تک‌سکانس به تغییر فصل احتیاج بود که هفته‌ گذشته میسر شد. با پایان کامل فیلمبرداری، به زودی مراحل فنی پس از تولید آغاز خواهد شد.

بازی زنده‌یاد علی انصاریان در این فیلم تمام شده اما ضبط صدای وی برای یکی از سکانس‌ها مانده بود که قرار است با تغییر کوچکی در فیلمنامه از صدای شخص دیگری استفاده شود.

میلاد منصوری سابقه ساخت ۵ فیلم کوتاه به نام‌های «میم»، «شکلات»، «اگزیت»، «مستر کلینر» و «سربست» و همچنین دستیاری کارگردان در سریال‌هایی «علی‌البدل» و «پایتخت پنج» را در کارنامه خود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز