مراسم حرم حضرت معصومه (س) در ایام نوروز با نوای حجت‌الاسلام والمسلمین علی اصغر ظهیری آغاز شد.

به گزارش مرور نیوز، برنامه‌های روزهای نخست نوروز ۱۴۰۰ از روز یکشنبه یکم فروردین ماه با نوای حجت‌الاسلام والمسلمین علی اصغر ظهیری در برنامه نیایش صبحگاهی آغاز شد.

همچنین سخنرانی قبل از نماز ظهر به ترتیب توسط حجج‌اسلام والمسلمین هادی عباسی خراسانی، مسعود پور سید آقایی، عباس کوثری، هاشمی هشترودی، محمدهادی هدایت و جواد ربانی اصفهانی برگزار می‌شود.

زیارت‌نامه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نیز بعد از نماز ظهر از یکشنبه تا پنج‌شنبه به ترتیب توسط عباس محمدی پور، سید علی حسینی تبار، سید حسین جعفری نژاد، علی رئوفی و علی‌اکبر حائری قرائت خواهد شد.

مراسم سخنرانی قبل از مغرب نیز توسط حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در روز یکشنبه، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین جوشقانیان در روز دوشنبه، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر حیدری کاشانی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه دنبال و روز پنجشنبه نیز قبل از مغرب محفل انس با قرآن کریم برگزار و روز جمعه نیز ویژه‌برنامه زمزم مهدویت با سخنرانی حجت‌الاسلام علی حیدری دنبال می‌شود.

همچنین ویژه‌برنامه جشن سلام هر شب بعد از نماز عشا در حرم بانوی کرامت برگزار خواهد شد و حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی به مدت پنج شب در این مراسم سخنرانی خواهد کرد و روز جمعه نیز حجت‌الاسلام لونی به ایراد سخن خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است جواد برزگر، مسعود زمانی، مهدی حیدر زاده و حسن حیدر زاده به مدح و ثنای اهل‌بیت (ع) در ویژه‌برنامه‌های جشن سلام خواهند پرداخت.

قرائت مناجات شعبانیه، قرائت دعای ندبه، کمیل، جامعه کبیره و دعای توسل از دیگر برنامه‌های هفته اول نوروز ۱۴۰۰ در حرم بانوی کرامت است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز