عصر سه‌شنبه درهای امامزاده بسته شده و مواد غذایی سفارش داده شده در صحن امامزاده صالح (ع) قرار داده شد و خادمان این آستان اقدام به بسته‌بندی ارزاق و بسته‌های معیشتی کردند.

به گزارش مرور نیوز، در نخستین روز ماه مبارک رمضان ، امامزاده صالح (ع) تجریش اقدام به تهیه و توزیع بسته معیشتی بین نیازمندان می‌کند.

بر همین اساس، عصر سه‌شنبه درهای امامزاده بسته شده و مواد غذایی سفارش داده شده در صحن امامزاده صالح (ع) قرار داده شد و خادمان این آستان اقدام به بسته‌بندی ارزاق و بسته‌های معیشتی کردند.

به گفته حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی، تولیت امامزاده صالح (ع) در این دوره با توجه به وضعیت کنونی و شیوع کرونا و تعطیلی مشاغل، بسیاری از افراد با مشکل تأمین معیشت مواجه شده‌اند که ما سعی داریم با توزیع بسته‌های معیشتی سفره‌های افطاری و سحری نیازمندان را رنگین کنیم.

وی با بیان اینکه در اولین روز ماه رمضان یک هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی هر کدام به ارزش ۴۰۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع می‌شود، می‌گوید: هزینه تهیه این بسته‌های معیشتی توسط خیران تأمین شده؛ به طوری که ۳۵۰ هزار تومان از هزینه هر بسته را خیران و ۵۰ هزار تومان آن را خیریه حضرت رقیه (س) را تقبل کرده است. همچنین ۲۵۰ بسته معیشتی از این تعداد نیز با کمک‌های گروه جهادی محبان الرضا (ع) تهیه شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز