رئیس کانون مداحان کشور بیان کرد: امسال تمام تلاش ما در هیأت‌های مذهبی ، کانون مداحان و تشکل‌ها که در عرصه نوکری اهل بیت(ع) فعال هستند، حول محور کمک مومنانه و مواسات در قالب بسته‌های ارزاق و آزادسازی زندانیان برگزار خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، احمد واعظی رئیس کانون مداحان کشور با انتشار پیام ویدئویی از هیأت‌های مذهبی برای میدان‌داری در کمک‌های مومنانه و آزادسازی زندانیان دعوت کرد.

وی در این پیام اظهار داشت: امسال تمام تلاش ما در هیأت‌های مذهبی ، کانون مداحان و تشکل‌ها که در عرصه نوکری اهل بیت(ع) فعال هستند، حول محور کمک مومنانه و مواسات در قالب بسته‌های ارزاق و آزادسازی زندانیان برگزار خواهد شد.

واعظی گفت: در این یک سال که به خاطر کرونا مشکلات بسیاری اعم از محدود شدن فضای جلسات و موضوعات معیشتی ایجاد شده است. امسال علاوه بر آن بسته‌ها که در گذشته بود که باید ادامه داشته باشد تا به دست افرادی که تاکنون نرسیده هم بسته‌ها برسد، باید در زمینه آزادسازی زندانیانی که مشکل مالی برای آزادی دارند، تلاش ویژه کرد.

این مداح اهل بیت(ع) تصریح کرد: در این شب‌های قدر تقدیر به‌گونه‌ای دیگر رقم خورد و مشکلات مرتفع شود و آن صدای آسمانی شنیده شود و امام زمان(عج) ظهور کنند. هیأت‌هایی که فعال هستند و آن‌هایی که نتوانستند جلسه برگزار کنند، تلاش‌های خود را به سمت آزادسازی زندانیان سوق دهند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز