تصویربرداری سریال تاریخی «خود خواسته» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به ۴۰ درصد رسید.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال خود خواسته به روایت تاریخی در ۲ برهه زمانی می‌پردازد. داستان از سال ۱۳۲۰ شروع می‌شود و ادامه آن به سال ۹۰ می‌رسد.

در ابتدای این سریال جوانی روایتی از هفتاد سال پیش را بیان می‌کند. این سریال داستان خاصی دارد که گروه نویسندگان حدود ۵ سال برای نگارش آن زمان گذاشتند.

تصویربرداری سریال تاریخی «خود خواسته» به تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی و کارگردانی علیرضا بذرافشان به ۴۰ درصد رسید. لوکیشن اصلی این سریال در یک پژوهشکده در خیابان حجاب است که چند لوکیشن داخلی در این فضا ساخته شده است و همچنین این سریال یک لوکیشن حیاط زندان قدیمی هم دارد.

ثریا قاسمی، علیرضا آرا، حسین پاکدل، باربد بابایی، سهیلا گلستانی، محمد صدیق مهر، محمد نادری، عزت اله مهرآوران، رضا کریمی، علیرضا استادی، ایمان صفا، پیام احمدی نیا، محیا دهقانی، پادینا کیانی، آتش تقی پور، بهزاد رحیم خانی، سعیده عرب، صبا گرگین پور از جمله بازیگران این سریال هستند.

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به امیرعلی نبویان، علی دادرس، بهار نوروز پور و دادرس به عنوان نویسنده؛ امید همتی فرازف مدیر برنامه ریزی؛ امیر حسین کهکشان، دستیار اول کارگردان؛ بیژن محرمی، مدیر تولید؛ میلاد پرتوی، مدیر فیلمبرداری؛ اشکان پورتاجی، مدیر صدابرداری؛ امین جهانی، طراح صحنه؛ زهره سلطانی، طراح لباس؛ امید گلزاده، طراح گریم؛ محمد رسول ابراهیم پور، مدیر تدارکات و اسرافیل قاسمی، عکاس اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز