جنگ شاد «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» از روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۱ روی آنتن شبکه سلامت می رود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت ، «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» تنها برنامه رادیو سلامت است که در آن متناسب با آیتم های برنامه قطعات موسیقی به صورت زنده اجرا می شود. امیرحسین انصافی، امیر پارسی و آسیه گرجی قطعات نمایشی را بازی می کنند و برنامه در قالب جنگ شاد روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۱ پخش می شود.

یکی از قطعات نمایشی با نام کافی و نعمت پخش می شود که روایتگر داستان دو باجناق و یک مادرزن است که با ماجراهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کنند و لحظات کمدی را برای شنوندگان شکل می دهند، این برنامه که از ۹ سال پیش روی آنتن رادیو سلامت قرار دارد، شامل بخش های متنوع است.

از دیگر آیتم های این برنامه می توان به سهم من از همدلی، بفرمایید خوش آمدید، بهارانه، غذای روز منوی امروز که هر جمعه یک آشپز بین المللی در این برنامه یک غذای ویژه را آموزش می دهد، ایستگاه خنده، ترانه، دکه سلامت و... اشاره کرد.

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه سری به «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» بزنند و حال وهوایش را تغییر بدهند. سردبیری و گویندگی این برنامه به عهده فیروزه آدابی است که تنها گوینده رادیو سلامت است که در کنار گویندگی سردبیری و آیتم سازی برنامه هم انجام می دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز